Biżuteria markowa

Biżuteria markowa

Unikatowa biżuteria dawna oraz nowoczesna dostępna tylko w M&M GOLD. Pojedyncze, piękne wyroby z brylantami. Biżuteria dawna - biżuteria antyczna jest najbardziej pożądana oraz poszukiwana przez naszych klientów. Nasi klienci zachwycają się, ciągle poszerzającą się ofertą, odwiedzaj naszą stronę jak najczęściej a nie przegapisz nowości - bardzo ...

Unikatowa biżuteria dawna oraz nowoczesna dostępna tylko w M&M GOLD. Pojedyncze, piękne wyroby z brylantami. Biżuteria dawna - biżuteria antyczna jest najbardziej pożądana oraz poszukiwana przez naszych klientów. Nasi klienci zachwycają się, ciągle poszerzającą się ofertą, odwiedzaj naszą stronę jak najczęściej a nie przegapisz nowości - bardzo często dobre obiekty znikają niezwykle szybko, szczególnie jeśli jest to stara biżuteria w kolekcjonerskim stanie zachowania. Jednostkowe wyroby sprawiają, że klientki czują się jeszcze bardziej wyjątkowo.  Specjalizujemy się w zdobywaniu biżuterii autorskiej, ręcznie robionej w jednostkowych sztukach przez najlepszych jubilerów. Pozyskujemy ją od prywatnych właścicieli z całego świata. Pragniemy zaoferować naszym klientom tylko i wyłącznie biżuterię najwyższej jakości w świetnej cenie. Biżuteria dawna jest świetną inwestycją ponieważ jest jej na rynku coraz mniej i jej wartość od lat stabilnie rośnie. Zapraszamy do naszych salonów w Warszawie na pokaz biżuterii.  

Część z nas ma schowane głęboko w sejfie, szafie lub szkatułce cenne przedmioty, których od lat z różnych względów nie używa i nie nosi od lat. Nie ma w tym nic dziwnego; mody, rodzaje wzornictwa i sposoby wykonania biżuterii bardzo się zmieniały na przestrzeni upływających dekad i oczywistym jest, że wyroby nieprzystające do naszych czasów niekoniecznie muszą nam się podobać. W niejednym mieszkaniu trzymamy zegarki po dziadkach, naszyjniki, broszki i pierścionki po babciach, nienoszone obrączki i pamiątki po dawnych partnerach. Nie będziemy ich już nigdy używać, nie pasują do naszego obecnego stylu życia, np. dress code’u w korporacji - lecz nadal mogą być sporo warte. Tylko skup diamentów z fachową obsługą może rozwiać te wątpliwości.

Skup złota i brylantów Warszawa - przyjmiemy Twoje skarby za dobrą cenę

Przetrzymywanie niemodnej, choć drogocennej biżuterii, nie ma sensu, szczególnie w sytuacji, gdy nie ma ona dla właściciela wartości sentymentalnej. Spieniężenie takich dóbr to kapitał gotówkowy, z którym można zrobić coś sensownego - odłożyć, zainwestować lub spożytkować na ważne, bieżące potrzeby.

Warszawa to miejsce, w którym znajdziesz nasze salony. Zapraszamy do naszych placówek! Umów się z certyfikowanym ekspertem, który fachowo wyceni, a następnie odkupi od Ciebie posiadane precjoza. Skup brylantów i złota to nie wszystko; skupujemy także szwajcarskie zegarki oraz biżuterię (antyczną, artystyczną, w stylu Art Deco). Zastanawiasz się, czy skup diamentów to dobre miejsce dla Twoich cennych rzeczy? W naszych salonach pracują fachowcy współpracujący z międzynarodową grupą HRD Antwerp, wyspecjalizowaną w wykonywaniu wycen wartościowych rzeczy dla naszych klientów, ubezpieczycieli, a nawet dla sądów. Decydując się zatem spieniężyć swoje kosztowności właśnie u nas, zyskujesz pewność, że ich wartość została należycie oszacowana.

Jeśli nie chcesz sprzedać cennych rodzinnych pamiątek, ale ciekawi Cię rzeczywista wartość precjozów odziedziczonych po dziadkach czy rodzicach, skup brylantów to idealne miejsce, aby otrzymać wycenę takiej biżuterii.

Więcej
Pokaż 1 - 1 z 1 produktu
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji