Pierścionek zaręczynowy

Pierścionek zaręczynowy

W salonie M&M Gold Warszawa przygotowaliśmy największy wybór abyś mógł wybrać najlepszy pierścionek zaręczynowy, które uwiecznią najważniejszą chwilę w życiu. Dzięki naszym niepowtarzalnym projektom, możesz podarować swojej wybrance pierścionek jedyny w swoim rodzaju, który będzie wyjątkowym świadectwem Twoich uczuć!

Zaręczyny są jedną z najważn...

W salonie M&M Gold Warszawa przygotowaliśmy największy wybór abyś mógł wybrać najlepszy pierścionek zaręczynowy, które uwiecznią najważniejszą chwilę w życiu. Dzięki naszym niepowtarzalnym projektom, możesz podarować swojej wybrance pierścionek jedyny w swoim rodzaju, który będzie wyjątkowym świadectwem Twoich uczuć!

Zaręczyny są jedną z najważniejszych chwil dla każdej zakochanej pary. Taka niesamowita chwila wymaga odpowiedniej oprawy oraz pięknego pierścionka zaręczynowego, który znajdziecie oczywiście w naszym salonie M&M GOLD.

Powinien być on starannie wyselekcjonowany, aby spełniał oczekiwania wybranki, z którą pragnie się spędzić resztę życia. Na wybór należy poświęcić więcej czasu, tak aby mieć pewność, że to ten jedyny pierścionek dopasowany do stylu kobiety. Ten ważny moment, sprawia radość oraz cudowne wspomnienia na długie lata, jak nie do końca życia.

W naszym sklepie jubilerskim oferujemy biżuterię najwyższej jakości, wykonaną z dbałością o każdy szczegół, co sprawia, że jest niepowtarzalna.

Oferujemy ręcznie robione pierścionki złote i platynowe, które wykonują dla nas najlepsi jubilerzy w kraju.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo przepiękne kolekcje pierścionków zaręczynowych wykonanych z białego złota, żółtego złota oraz wyjątkowo modne i bardzo popularne połącznie białego z żółtym złotem.

Zgodnie z tradycją w pierścionku zaręczynowym powinien być oprawiony brylant, nasza firma stworzyła wyjątkowe zaręczynowe kolekcje dostępne tylko z brylantami.

Szeroki wybór pierścionków zaręczynowych w naszym salonie sprawi, że z pewnością wybierzesz ten jedyny i niepowtarzalny. Zachwyć swoją wybrankę, najpiękniejszym i jedynym w swoim rodzaju.

Aby dokonać tego ważnego wyboru w życiu, przyjedź do naszego salonu stacjonarnego znajdującego się w Warszawie w CH MODO. Oczywiście przyjmujemy i realizujemy zamówienia przez internet. Jeśli masz jakieś pytania, pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem który pozwala wybrać pierścionek zaręczynowy w M&M Gold.

Nie bez powodu mówi się, że zaręczyny to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Partnerzy deklarują wzajemną miłość, oddanie i chęć związania z drugą osobą na zawsze. Dlatego pierścionek ofiarowywany na tę okazję musi być idealny; wybrany z namysłem, pasujący do stylu i osobowości narzeczonej, a także tak piękny, jak to tylko możliwe. Wszystkie te kryteria spełnia oczywiście biżuteria z naszej oferty.

Warszawa jest pełna salonów jubilerskich, z których witryn krzyczą do nas reklamy zaręczynowych pierścionków. Jednak w takich miejscach nie dostaniemy unikalnej ozdoby, która naprawdę zachwyci serce kobiety - szczególnie jeśli ma ona wymagający gust. Dlatego warto zajrzeć do naszego salonu i wybrać coś klasycznego i ponadczasowego. Biżuterię wykonaną ze szlachetnego kruszcu, ozdobioną kamieniem o starannym szlifie, która pokaże całemu światu Waszą miłość. Do wykonania każdego z naszych pierścionków używamy wyłącznie certyfikowanych kamieni najwyższej jakości, dzięki czemu stanowią elegancką i wytworną, lecz nadal dyskretną ozdobę. Wybierz kolor kruszcu oraz odcień kamienia, a my stworzymy dla Ciebie błyskotkę idealną, która zachwyci każdego, który ją zobaczy.

Pierścionek zaręczynowy - wybierz ten jedyny!

Dla osób pragnących odrobiny miłosnego szaleństwa mamy specjalny model pierścionka we wzorze słynnego jubilera Tiffany & Co - Tiffany Setting. To błyskotka, która niejednokrotnie pojawiała się w znanych na całym świecie filmach i serialach, która jest od wielu lat obiektem pożądania zdecydowanej większości kobiet. Jeśli chcesz, aby zaręczyny były naprawdę niezapomnianym, wręcz filmowym przeżyciem, ten wybór będzie właściwy, a efekt spektakularny.

Odwiedź nasz salon w Warszawie i na własne oczy zobacz przepiękne precjoza, jakie oferujemy; z pewnością znajdziesz tu ten jedyny pierścionek, który już na zawsze stanie się cennym symbolem Waszego związku i sprawi, że wybranka Twojego serca powie wyczekiwane “tak”.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 258 produktów
 • 11 500,00 zł

  Pierścionek zaręczynowy z diamentami "InvisibleSolitaire™"  23 kalibrowane diamenty w specjalnych szlifach około 0.60ct G-H/VVS-SI Złoto wysokiej próby 0.750 Artystyczny projekt zawierający kalibrowane szlifowane do wzoru diamenty o szlifie markiza oraz princessa składające się w jeden duży centralny kamień o wymiarach diamentu 1.00ct  

  11 500,00 zł
 • 11 500,00 zł

  Pierścionek zaręczynowy z diamentami "InvisibleSolitaire™"  23 kalibrowane diamenty w specjalnych szlifach około 0.60ct G-H/VVS-SI Złoto wysokiej próby 0.750 Artystyczny projekt zawierający kalibrowane szlifowane do wzoru diamenty o szlifie markiza oraz princessa składające się w jeden duży centralny kamień o wymiarach diamentu 1.00ct  

  11 500,00 zł
 • 6 500,00 zł

  Artystyczne pierścionki z diamentami "Belissima™" 42 diamenty o specjalnych kalibrowanych szlifach ~0.42ct G-H/VVS-SI Różowe złoto wysokiej próby 0.750 Wykonany z materiałów najwyższej jakości oraz według ścisłych procedur marki, co gwarantuje dożywotnią gwarancję. 

  6 500,00 zł
 • 6 500,00 zł

  Artystyczne pierścionki z diamentami "Belissima™" 42 diamenty o specjalnych kalibrowanych szlifach ~0.42ct G-H/VVS-SI Białe złoto wysokiej próby 0.750 Wykonany z materiałów najwyższej jakości oraz według ścisłych procedur marki, co gwarantuje dożywotnią gwarancję. 

  6 500,00 zł
 • 6 500,00 zł

  Artystyczne pierścionki z diamentami "Belissima™" 42 diamenty o specjalnych kalibrowanych szlifach ~0.43ct G-H/VVS-SI Żółte złoto wysokiej próby 0.750 Wykonany z materiałów najwyższej jakości oraz według ścisłych procedur marki, co gwarantuje dożywotnią gwarancję. 

  6 500,00 zł
 • 9 500,00 zł

  Artystyczny pierścionek "EssenceOfLove™" z  kolekcji Invisible™ 37 kalibrowanych szlifowanych do wzoru diamentów o masie łącznej  ~0.50ct  G-H/VS-SI Białe złoto wysokiej próby 0.750 Wykonany z materiałów najwyższej jakości oraz według ścisłych procedur marki, co gwarantuje dożywotnią gwarancję.   

  9 500,00 zł
 • 9 650,00 zł

  Artystyczny pierścionek "EclatEssence™"  z kolekcji Invisible™ 42 kalibrowane szlifowane do wzoru diamenty o masie łącznej ~0.70ct G-H/VS-SI Białe złoto wysokiej próby 0.750 Wykonany z materiałów najwyższej jakości oraz według ścisłych procedur marki, co gwarantuje dożywotnią gwarancję. 

  9 650,00 zł
 • 10 500,00 zł

  Artystyczny pierścionek z diamentami z kolekcji "LoveHarmony™" 31 diamentów ~0.48ct G-H/VVS-SI Białe złoto wysokiej próby 0.750 Artystyczny projekt zawierający szlifowane do wzoru diamenty w formie łezki tworzące w połączeniu harmonijny kwiat zwieńczony centralnym okrągłym brylantem. Wykonany z materiałów najwyższej jakości oraz według ścisłych procedur,...

  10 500,00 zł
 • 32 500,00 zł 39 500,00 zł

  Pierścionek zaręczynowy "RingOfLove™ z brylantem o masie jednego karata. 1 brylant o masie 1.00ct oprawiony w białe złoto Kolor: H    Czystość: SI2 Idealny szlif brylantowy. 3 X EXCELLENT Idealny wybór na pierścionek zaręczynowy. Wykonany z materiałów najwyższej jakości oraz według ścisłych procedur marki, co gwarantuje dożywotnią gwarancję. 

  32 500,00 zł 39 500,00 zł
  Obniżka!
 • 32 500,00 zł 39 500,00 zł

  Pierścionek zaręczynowy "RingOfLove™ z brylantem o masie jednego karata. 1 brylant o masie 1.00ct Kolor: H    Czystość: SI2 Idealny szlif brylantowy. 3 X EXCELLENT Idealny wybór na pierścionek zaręczynowy. Wykonany z materiałów najwyższej jakości oraz według ścisłych procedur marki, co gwarantuje dożywotnią gwarancję. 

  32 500,00 zł 39 500,00 zł
  Obniżka!
 • 46 500,00 zł

  Pierścionek zawierający certyfikowany brylant centralny o masie 1.00ct oraz 12 kalibrowanych diamentów bocznych na zmianę w szlifie bagiety oraz brylantowym o łącznej masie ~0.34ct Prawdziwy luksus ukryty w każdym detalu. "Bądź jednym z nas, bądź unstoppable" - MJ Wykonany z materiałów najwyższej jakości oraz według ścisłych procedur marki, co gwarantuje...

  46 500,00 zł
 • 14 800,00 zł

  Pierścionek z żółtego złota pr. 0.750 o masie 2.95g zawierający: 1 brylant o masie 0.58ct z certyfikatem IGI Kolor: J Czystość: SI1 18 brylantów o masie łącznej~ 0.30ct Kolor: G-H Czystość: VS-SIMożliwość zamówienia w 3 kolorach złota i dowolnej wielkości  czas oczekiwania: 8-10 tygodni

  14 800,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 258 elementów