"PureEminence™" kolia z diamentami

69 750,00 zł

"PureEminence™" kolia z diamentami z kolekcji "Invisible™"

291 diamentów w specjalnych szlifach około 3.00ct G-H/VVS-SI

Artystyczny projekt zawierający kalibrowane szlifowane do wzoru diamenty 

Złoto wysokiej próby 0.750

Stworzona dla tych, którzy inspirują innych.

Więcej szczegółów

Udostępnij znajomym

     Jubiler Gwiazd

TOP POLISH JEWELRY DESIGNER

Pracownia projektów artystycznych Jubilera Gwiazd 

CERTYFIKAT I IDEALNE OPAKOWANIE

Każdy wyrób posiada certyfikat Międzynarodowego Eksperta Diamentów HRD Antwerp oraz najwyższej jakości opakowanie.

DOSTAWA DO KLIENTA CONCIERGE 

Dostawa w idealnym dla Ciebie czasie i miejscu kierowcą klienta VIP.

Prezentujemy ekskluzywną kolię z diamentami z kolekcji "PureEminence™", która jest idealnym wyborem dla osób poszukujących elegancji i luksusu. Ta wyjątkowa kolia, zdobiona 291 diamentami o łącznej masie około 3.00ct, oferuje niepowtarzalny efekt wizualny, który przyciąga uwagę i podkreśla wyrafinowanie każdej kreacji.

Wykonana z wysokiej jakości białego złota próby 0.750, kolia "PureEminence™" charakteryzuje się zarówno trwałością, jak i delikatną elegancją. Jej design, łączący geometryczne formy z precyzyjnie oszlifowanymi diamentami, tworzy efekt przypominający kaskadę światła. Ta unikalna cecha sprawia, że kolia doskonale komponuje się z różnorodnymi stylizacjami, od klasycznych po nowoczesne.

Każdy z 291 diamentów, umiejętnie osadzonych w kolii, został starannie wyselekcjonowany, aby zapewnić maksymalne odbicie światła. To dodaje blasku i sprawia, że kolia jest zauważalna z każdej perspektywy. Jej wyrazistość, połączona z gracja, tworzy spektakl błysku i blasku, który jest zarówno subtelny, jak i spektakularny.

Dodatkowo, dbałość o szczegóły i precyzja wykonania są widoczne w każdym aspekcie tej kolii z diamentami, od wyboru kamieni po wykończenie każdego detalu. Te elementy świadczą o zobowiązaniu marki do utrzymania najwyższych standardów jakości i estetyki.

Kolia "PureEminence™" jest symbolem ponadczasowej klasy i wyrafinowania. Idealna dla osób, które szukają biżuterii, która wyróżni się na eleganckich wydarzeniach i pozostanie w pamięci jako symbol luksusu i wyjątkowości. Jej dożywotnia gwarancja, oferowana dzięki ścisłym procedurom marki, dodatkowo podkreśla wartość tej niezwykłej kolekcji.

Kolia z diamentami z kolekcji "PureEminence™" to nie tylko biżuteria, to inwestycja w wyjątkowość i styl, która będzie cieszyć oko i dodawać splendoru przez wiele lat.