Pierścionki

Pierścionki

Pierścionek platyna – biżuteria w najlepszym wydaniu

Platyna to metal szlachetny, który stanowi ucieleśnienie luksusu. Wykonana z niego biżuteria wyróżnia się najwyższą jakością, a przy tym jest niezwykle trwała i piękna. Srebrno-biały kolor prezentuje się elegancko i ekskluzywnie. Metal jest przy tym bardzo twardy, co przekłada się na jego wytr...

Pierścionek platyna – biżuteria w najlepszym wydaniu

Platyna to metal szlachetny, który stanowi ucieleśnienie luksusu. Wykonana z niego biżuteria wyróżnia się najwyższą jakością, a przy tym jest niezwykle trwała i piękna. Srebrno-biały kolor prezentuje się elegancko i ekskluzywnie. Metal jest przy tym bardzo twardy, co przekłada się na jego wytrzymałość.Pierścionek platynowy jest wykonany w 90–95% z platyny. Pozostałą część stanowi iryd lub ruten. Jest to bezpieczna opcja dla pań, które często zmagają się z reakcjami alergicznymi po założeniu biżuterii. Ze względu na długowieczność takich wyrobów, wiele osób decyduje się na wykonanie z platyny pierścionka zaręczynowego lub obrączek. Wynika to z faktu, iż nie zużywają się one nawet przy codziennym noszeniu i zachowują swój pierwotny wygląd na długie lata. Tym, co wyróżnia taką biżuterię, jest też charakterystyczny połysk.

Jakie jeszcze zalety ma pierścionek z platyny?

Wybierając biżuterię z takiego materiału, można potraktować ją jako symbol wiecznej miłości. To klasa sama w sobie. Ze względu na swój elegancki kolor znakomicie łączy się nie tylko z diamentami, ale również z innymi kamieniami szlachetnymi. Platyna wykazuje większą wytrzymałość niż złoto czy srebro. Z tego względu jest niezwykle ceniona w jubilerstwie, gdyż wyróżnia się wysoką twardością. To z kolei przekłada się na jej odporność na uszkodzenia i zarysowania. Platynowy pierścionek z brylantem ma zwykle próbę 950. Metal jest też odporny na działanie wody. Wszystkie te zalety sprawiają, iż wykonana z niego biżuteria jest doskonałym wyborem, jeśli szukamy wartościowego prezentu np. z okazji rocznicy. Naturalnie biały kolor platyny powoduje, iż jest on odporny na zużycie. Powierzchni pierścionka nie pokrywa się żadną powłoką, która z biegiem czasu odsłaniałaby pierwotny odcień.

Pierścionek platynowy w stylu Art Deco

W naszej ofercie prezentujemy szeroki wybór modeli pierścionków w stylu Art Deco. Jest to biżuteria dla najbardziej wymagających kobiet, które cenią wyrafinowane dodatki. Art Deco narodził się blisko 100 lat temu w Paryżu, jednak do dziś stanowi niesamowitą inspirację dla projektantów. Tym, co go wyróżnia, jest prosta i uporządkowana forma, geometryczne kształty oraz symetria. Platynowy pierścionek z brylantem charakteryzuje się jasną i żywą kolorystyką. Bardzo ważne w stylu Art Deco było i jest nadal używanie najwyższej jakości kruszców oraz kamieni szlachetnych. Najczęściej można spotkać się z platyną i białym złotem. W projektach wykorzystuje się także figury geometryczne, a zwłaszcza romby, trapezy i trójkąty. Popularnością cieszą się też niezwykle misterne ażurowe wzory.

Co jeszcze warto wiedzieć o Art Deco?

Opisywany styl można najprościej określić jako wyrafinowaną elegancję. Jest on z jednej strony prosty, zaś z drugiej przykuwa uwagę. Ważne jest też, aby pomimo dekoracyjnego charakteru biżuteria była praktyczna i wielofunkcyjna. Można z powodzeniem uznać ją za ponadczasową, a przy tym nowoczesną w swoim wyrazie. W naszej ofercie znajduje się wiele przepięknych modeli, które z pewnością spodobają się kobietom stawiającym na wyszukane dodatki w niecodziennym wydaniu. Można zdecydować się zarówno na platynowy pierścionek zaręczynowy, jak i wyroby, które sprawdzą się podczas innych okazji. Wszystkie z nich zostały wykonane z najwyższą starannością, dlatego stanowią znakomitą ozdobę w luksusowym wydaniu. Oprócz modeli z diamentami proponujemy także pierścionki ze szmaragdami, szafirami i rubinami.

Jakie pierścionki można znaleźć w naszej ofercie?

Zapewniamy szeroki wybór wyrobów najwyższej jakości, które znakomicie oddają ducha Art Deco. Dostępne są m.in. pierścionki platynowe w artystycznym wydaniu. Na szczególną uwagę zasługują modele z autorską wycinanką w bizie pierścionka. Aby uzyskać niesamowity efekt, w platynową mozaikę zostały wplecione rubiny, które doszlifowano do wzoru biżuterii. Takie pierścionki wyróżniają się unikatowym charakterem i stanowią jednostkowy wyrób. Proponujemy również wersję z szafirami dla pań, które przepadają za nieco chłodniejszymi barwami. Potwierdzeniem stylu Art Deco są także diamenty w starym szlifie, który sprawia, że kamienie prezentują się bardzo ekskluzywnie. Tym, co wyróżnia biżuterię z naszego sklepu, są niezwykle kunsztownie wykonane filigranowe wycinanki. Stanowią one kwintesencję opisywanego stylu, gwarantując jego wyjątkowość.

Platynowy pierścionek z szafirami i jego symbolika

Szafiry to jedne z najcenniejszych kamieni szlachetnych. Pod względem twardości zajmują drugie miejsce, zaraz po diamencie. Najbardziej cenione są kamienie w kolorze niebieskim. Ich niesamowita głęboka barwa przyciąga spojrzenia i wzbudza zachwyt. Szafiry są bardzo rzadkie, co tylko potęguje ich wartość. Ustala się ją na podstawie rozmiaru, brylacji, koloru oraz przejrzystości. Kamieniom przypisywano różne cenne właściwości już od czasów starożytnych. Uznaje się je za symbol miłości, wiecznej młodości oraz wierności. Z tego względu platynowy pierścionek z szafirami znakomicie sprawdzi się na zaręczyny oraz jako prezent z okazji rocznicy ślubu. Dawniej przypisywano klejnotom moc nieśmiertelności. Traktowano je także jako symbol władzy. Biżuteria z niebieskimi kamieniami z pewnością spodoba się kobietom pewnym siebie, które lubią dominować.

Dla kogo platynowy pierścionek z rubinem?

Rubin to kolejny cenny kamień, który musiał znaleźć się w kolekcji biżuterii w stylu Art Deco. Klejnot zachwyca swoim intensywnym kolorem, a przy tym intryguje symboliką. Wyróżnia się także wysoką twardością, podobną do szafiru, co przekłada się na jego wartość. Pierścionek z rubinem jest szczególnie polecany jako prezent dla ukochanej osoby, gdyż stanowi on symbol miłości i pożądania. Osoby wierzące w moc kamieni wspominają również o właściwościach wzmacniających pewność siebie i potęgujących uczucia. Ponadto rubin ma umacniać energię oraz sprzyjać szczęściu i dobrostanowi. W naszej ofercie można znaleźć wiele pierścionków z platyny, które zostały ozdobione czerwonym kamieniem z dodatkiem diamentów. Taka biżuteria jest polecana, gdy chcemy przekazać ukochanej, że darzymy ją niezwykle silnym i głębokim uczuciem.

Platynowy pierścionek z brylantem i szmaragdami – jaka jest jego symbolika?

Szmaragdy wyróżniają się intensywnym zielonym kolorem, przez co rzucają się w oczy i są bardzo wyraziste. Uznaje się je za symbol witalności, szczęścia oraz siły. To znakomity wybór dla wszystkich miłośniczek kunsztownych dodatków w luksusowej wersji. Tym, co wyróżnia klejnot, są też niesamowite inkluzje, dzięki którym można dostrzec we wnętrzu niezwykłe kształty. Ze względu na symbolikę, jaką przypisuje się szmaragdom, są one chętnie wybierane na pierścionek zaręczynowy. Uważa się, że oznaczają głęboką miłość i wierność. Wyrazisty odcień kamienia rewelacyjnie podkreśla chłodna barwa platyny. Dawniej wierzono, że szmaragdy zapewniają harmonię, zdrowie, siłę i szczęście, dlatego często otaczały się nimi najwyżej usytuowane osoby. Dziś pierścionek z platyny z zielonym kamieniem sprawdzi się podczas wielu okazji, kiedy chcemy wyrazić swoje uczucia.

Czym jeszcze wyróżnia się biżuteria z M&M Gold?

Doskonale znamy potrzeby naszych klientów i zależy nam na ich 100% satysfakcji, dlatego zawsze staramy się pomóc w wyborze biżuterii, tak aby jej charakter pasował do danej okazji. Dlaczego warto wybrać właśnie M&M Gold?

  • Nasza oferta to nie tylko gotowe pierścionki. Zajmujemy się także wykonywaniem biżuterii na specjalne zlecenie, zgodnie z indywidualnym projektem. Dzięki temu nasi klienci mogą otrzymać pierścionek swoich marzeń.

  • Kolejną dostępną usługą jest możliwość skonfigurowania pierścionka. Poszczególne modele mogą różnić się np. masą kamienia lub jego rodzajem.

  • Wiemy, że podczas tak ważnej okazji, jak zaręczyny znaczenie ma każdy detal. Z tego względu każdy pierścionek z platyny jest zapakowany w eleganckie pudełko. Jest ono nie tylko estetyczne, ale również solidnie wykonane, dzięki czemu sprawdzi się do przechowywania.

  • Biżuteria jest dodatkowo zapakowana w stylową torebkę, która znakomicie podkreśla ekskluzywny charakter dodatków.

Najlepsza biżuteria z platyny – tylko M&M Gold

Wszystkie oferowane przez nas wyroby charakteryzują się trwałością oraz najwyższą jakością wykonania. Nasi klienci mogą jednocześnie liczyć na dożywotnią gwarancję, co potwierdza wartość biżuterii. Świadczą o niej także certyfikaty wystawione przez Międzynarodowego Eksperta Diamentów HRD Antwerp. Zakupy w M&M Gold to pełne bezpieczeństwo oraz gwarancja oryginalności. Biżuteria jest tworzona przez artystów-jubilerów, dzięki czemu wyróżnia się niezwykłym charakterem i zachwyca oryginalnością.

Więcej
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 118 produktów
Pokazuje 1 - 12 z 118 elementów