Biżuteria Złota z Brylantami

Biżuteria Złota z Brylantami

W naszym salonie znajdziecie Państwo tylko prawdziwą, brylantową biżuterię. Dzięki naszym niepowtarzalnym projektom, każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Spełniamy wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane brylantowe marzenia!

W poszukiwaniu unikatowej biżuterii warto odwiedzić nasz sklep, to tutaj przygotowaliśmy dla klientów wyjątkowe propozy...

W naszym salonie znajdziecie Państwo tylko prawdziwą, brylantową biżuterię. Dzięki naszym niepowtarzalnym projektom, każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Spełniamy wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane brylantowe marzenia!

W poszukiwaniu unikatowej biżuterii warto odwiedzić nasz sklep, to tutaj przygotowaliśmy dla klientów wyjątkowe propozycje doskonale upamiętniające ważne okazje, ale nie tylko. Złota biżuteria z brylantami również wykonywana jest w naszych pracowniach. Mamy nadzieje, że szeroki wybór sprawi, że każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniała nawet najbardziej wyszukane oczekiwania. Z pewnością złoto jest jednym z najpopularniejszych kruszców używanych do wykonywania biżuterii. W tym momencie możemy zaproponować Państwu trzy koloru złota: białe, żółte oraz różowe. W naszym salonie jubilerskim M&M GOLD przygotowaliśmy dla klientów pełną ofertę złotej biżuterii z brylantami oraz innymi kamieniami szlachetnymi. Dostępna u nas biżuteria z brylantami jest jedyna w swoim rodzaju zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół. Oferujemy wyjątkowe złote pierścionki z brylantami, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Specjalizujemy się w tworzeniu biżuterii unikatowej, jedynej w swoim rodzaju, która olśniewa swoim wyglądem. Proponujemy Państwu przede wszystkim biżuterię w stylu Art Deco, w której się specjalizujemy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolekcjami w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie, z przyjemnością doradzimy w wyborze brylantowej biżuterii.

Biżuteria z brylantami - wszystko, co warto o niej wiedzieć

Brylantowa biżuteria uchodzi za najpiękniejszą, jaką można sobie wyobrazić. Te pożądane na całym świecie kamienie rozpalają wyobraźnię niejednego z nas. Słuchamy legend o największych diamentach świata, o klejnotach koronnych rodzin królewskich i wyobrażamy sobie takie słynne precjoza na swoim przegubie. Teraz to możliwe - wszystko dzięki wyjątkowej ofercie sklepu M&M Gold.

Klejnot w koronie

Biżuteria z brylantami pojawia się na wszystkich zdjęciach w poważnych pismach o modzie, relacjach z rozdań filmowych i muzycznych nagród oraz dłoniach i szyjach pierwszoligowych gwiazd. Każdy słyszał lub czytał o biżuterii gwiazd wykonanej z najpiękniejszych kamieni na świecie, kosztującej bajońskie sumy, ubezpieczonej na astronomiczne kwoty. Nic dziwnego, że marzymy o posiadaniu ozdób, w których można się poczuć pięknie i wyjątkowo, jak w niczym innym. Styl glamour od lat ma wierne grono fanów.

Zdajemy sobie sprawę, że biżuteria tego rodzaju nie należy do najtańszych, lecz w tym wypadku nie o cenę chodzi, lecz o kunszt i dokładność wykonania; nasze produkty są bowiem nie tylko ozdobami, ale przede wszystkim stanowią cenną inwestycję.

W swoim salonie jubilerskim oferujemy złote, wysadzane brylantami pierścionki, obrączki, kolczyki, bransoletki oraz naszyjniki. Znajdziesz u nas ozdoby klasyczne, w stylu Art Deco, antyczne, artystyczne, a także o nowoczesnym wzornictwie. Możemy pochwalić się propozycjami wyrobów wykonanych wyłącznie z brylantów, jak i wzbogaconym dodatkowo innymi kamieniami szlachetnymi, jak tanzanit, szmaragd, szafir czy rubin. Wszystko to jest oczywiście wykonane ze starannie wyselekcjonowanych kruszców i kamieni, z dbałością o każdy detal. Takie podejście sprawia, że nasze wyroby są niepowtarzalne, co sprawia, że ich wartość dodatkowo wzrasta.

Zachęcamy do wizyty w naszym salonie - blask bijący ze wszystkich znajdujących się tu gablot zachwyca od pierwszego spojrzenia.

Więcej
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 849 produktów
 • 178 500,00 zł

  Artystyczny naszyjnik z kolekcji "LuxuryAvenue™" z diamentami 11.00ct 141 diamentów o spektakularnej masie łącznej ~11.00ct G-H/VS-SI Złoto wysokiej próby 0.750 Wykonany z materiałów najwyższej jakości oraz według ścisłych procedur marki, co gwarantuje dożywotnią gwarancję. 

  178 500,00 zł
 • 365 500,00 zł

  „HighJewels™” - bransoletka z diamentami po 0.50ct każdy 33 diamenty o masie około 16.50ct H/SI  Białe złoto wysokiej próby 0.750 Wykonane z materiałów najwyższej jakości oraz według ścisłych procedur marki, co gwarantuje dożywotnią gwarancję.

  365 500,00 zł
 • 59 900,00 zł

  Idealny pierścionek zaręczynowy z brylantem Internally Flawless Diament w szlifie brylantowym 1.00ct Pierścionek dostępny jest w 3 kolorach złota Międzynarodowy certyfikat GIA, HRD lub IGI Mniej niż 1% diamentów na świecie osiąga najwyższą kategorię czystości Internally Flawless Wykonany z materiałów najwyższej jakości oraz według ścisłych procedur marki,...

  59 900,00 zł
 • 46 500,00 zł

  Idealny pierścionek zaręczynowy z brylantem Internally Flawless Diament w szlifie brylantowym 0.90ct Pierścionek dostępny jest w 3 kolorach złota Międzynarodowy certyfikat GIA, HRD lub IGI Mniej niż 1% diamentów na świecie osiąga najwyższą kategorię czystości Internally Flawless Wykonany z materiałów najwyższej jakości oraz według ścisłych procedur marki,...

  46 500,00 zł
 • 26 900,00 zł

  Idealny pierścionek zaręczynowy z brylantem Internally Flawless Diament w szlifie brylantowym 0.70ct Pierścionek dostępny jest w 3 kolorach złota Międzynarodowy certyfikat GIA, HRD lub IGI Mniej niż 1% diamentów na świecie osiąga najwyższą kategorię czystości Internally Flawless Wykonany z materiałów najwyższej jakości oraz według ścisłych procedur marki,...

  26 900,00 zł
 • 16 900,00 zł

  Idealny pierścionek zaręczynowy z brylantem Internally Flawless Diament w szlifie brylantowym 0.50ct Pierścionek dostępny jest w 3 kolorach złota Międzynarodowy certyfikat GIA, HRD lub IGI Mniej niż 1% diamentów na świecie osiąga najwyższą kategorię czystości Internally Flawless Wykonany z materiałów najwyższej jakości oraz według ścisłych procedur marki,...

  16 900,00 zł
 • 9 600,00 zł

  Idealny pierścionek zaręczynowy z brylantem Internally Flawless Diament w szlifie brylantowym 0.40ct Pierścionek dostępny jest w 3 kolorach złota Międzynarodowy certyfikat GIA, HRD lub IGI Mniej niż 1% diamentów na świecie osiąga najwyższą kategorię czystości Internally Flawless Wykonany z materiałów najwyższej jakości oraz według ścisłych procedur marki,...

  9 600,00 zł
 • 69 500,00 zł 154 500,00 zł

  Pierścionek wykonany z białego złota pr. 0.750 o masie 2.81g 1 brylant 1.00ct D/IF z certyfikatem HRD 16 brylantów ~0.28ct G-H/VS-SI Wykonany z materiałów najwyższej jakości oraz według ścisłych procedur marki, co gwarantuje dożywotnią gwarancję.

  69 500,00 zł 154 500,00 zł
  Obniżka!
 • 22 000,00 zł

  Kolczyki z kolekcji "Invisible™" wykonane z białego złota pr. 0.750 zawierające: 154 diamenty o masie łącznej ~1.37ct G-H/VVS-SIWykonany z materiałów najwyższej jakości oraz według ścisłych procedur marki, co gwarantuje dożywotnią gwarancję. 

  22 000,00 zł
 • 14 800,00 zł

  Pierścionek zaręczynowy "MyLaurent™"  1 brylant o masie 0.58ct J/SI1 z certyfikatem IGI 18 brylantów o masie łącznej~ 0.30ct G-H/VS-SI Wysokiej próby złoto 0.750 / 18K Zapytaj o aktualnie dostępne wersje pierścionka  Infolinia zaręczynowa M&M GOLD - 787-787-777 Możliwość zamówienia w 3 kolorach złota Cena pierścionka różni się w zależności od...

  14 800,00 zł
 • 38 500,00 zł

  Artystyczny pierścionek z tanzanitem i diamentami z kolekcji "TanzaniteLuxe™"  Tanzanit o masie łącznej ~7.20ct 4 kalibrowane diamenty o masie łącznej ~0.29ct F-G/VVS-VS Złoto wysokiej próby 0.750 Wykonany z materiałów najwyższej jakości oraz według ścisłych procedur marki, co gwarantuje dożywotnią gwarancję.  

  38 500,00 zł
 • 36 500,00 zł

  Artystyczny pierścionek z tanzanitem i diamentami z kolekcji "TanzaniteLuxe™"  Tanzanit o masie łącznej ~6.77ct 4 kalibrowane diamenty o masie łącznej ~0.31ct F-G/VVS-VS Złoto wysokiej próby 0.750 Wykonany z materiałów najwyższej jakości oraz według ścisłych procedur marki, co gwarantuje dożywotnią gwarancję.  

  36 500,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 849 elementów