Kolczyki

Kolczyki

Kolczyki z platyny – propozycja dla wielbicielek luksusowej biżuterii

Panie, którym marzy się ekskluzywna biżuteria, mogą zdecydować się na kolczyki platynowe. To propozycja dla bardzo wymagających klientek, które na pierwszym miejscu stawiają jakość i kunszt wykonania. Platyna jest wartościowym i jednocześnie trwałym metalem szlachetnym. Wykazu...

Kolczyki z platyny – propozycja dla wielbicielek luksusowej biżuterii

Panie, którym marzy się ekskluzywna biżuteria, mogą zdecydować się na kolczyki platynowe. To propozycja dla bardzo wymagających klientek, które na pierwszym miejscu stawiają jakość i kunszt wykonania. Platyna jest wartościowym i jednocześnie trwałym metalem szlachetnym. Wykazuje bardzo wysoką twardość, co przekłada się na jej żywotność. Dzięki temu wykonana z niej biżuteria może stać się cenną pamiątką rodzinną, która będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie. Platyna wyróżnia się przy tym srebrno-białym kolorem oraz niesamowitym blaskiem. Wszystko to sprawia, że prezentuje się luksusowo i przykuwa uwagę. Platynowe kolczyki są wykonane w 90–95% z opisywanego metalu szlachetnego, zaś resztę stanowią inne pierwiastki, zwykle iryd lub ruten.

Kolczyki platynowe z diamentami – najwyższa jakość biżuterii

Kolejną ważną zaletą dodatków wykonanych z platyny jest możliwość ich noszenia nawet przez osoby, które często zmagają się z reakcjami alergicznymi spowodowanymi noszeniem biżuterii. Kolczyki platynowe wiszące znakomicie sprawdzą się zatem jako prezent, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa. Zachowają swój pierwotny blask nawet pomimo upływu czasu, co jest jedną z ich większych zalet. Taka biżuteria to klasa sama w sobie i synonim wyszukanego smaku. Platyna rewelacyjnie wygląda połączona z diamentami, których naturalny chłodny blask zostaje wyeksponowany. Oprócz nich w naszej ofercie można znaleźć kolczyki platynowe z szafirami, tanzanitami, granatami i oliwinami. Platyna jako metal szlachetny wykazuje bardzo wysoką odporność na zarysowania i uszkodzenia oraz działanie wody. Co więcej, jej naturalny kolor nie zużywa się z biegiem czasu.

Platynowe kolczyki w stylu art déco – wyrafinowanie i elegancja

Panie, które uwielbiają nietuzinkową biżuterię i szukają czegoś wyjątkowego mogą wybrać platynowe modele w stylu art déco. Takie dodatki wyróżniają się:

  • prostą i uporządkowaną formą oraz zauważalną symetrią i wykorzystaniem geometrycznych kształtów takich jak romby, trapezy czy trójkąty,

  • biżuteria art déco wyróżnia się też wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, a platyna, diamenty i inne cenne kamienie szlachetne są tego najlepszym dowodem,

  • kolczyki platynowe z diamentami art déco zachwycają misternym wykonaniem. Na szczególną uwagę zasługują wycinanki i ażurowe wzory.

Oprócz ww. duże znaczenie w art déco ma praktyczny charakter dodatków oraz ich wielofunkcyjność. To ponadczasowa propozycja dla wszystkich kobiet, które kochają piękną biżuterię.

Jakie kolczyki pojawiły się w naszym salonie?

Zapewniamy bardzo duży wybór modeli, dzięki czemu każda klientka znajdzie coś dla siebie i dopasuje do konkretnej okazji. Dostępne są zarówno kolczyki platynowe wiszące, które sprawdzą się podczas ważnych uroczystości, jak i mniejsze wersje w formie wkrętek, które można nosić na co dzień. Panie, które szukają połączenia wyrafinowania z elegancją mogą wybrać kolczyki z zapięciem angielskim, które prezentują się subtelnie i z klasą. Na szczególne okazje znakomicie sprawdzą się długie modele. Ręczna praca jubilera artysty potwierdza najwyższą jakość oraz misterność wykonania. Dzięki temu każdy egzemplarz to prawdziwe dzieło sztuki.

Dlaczego warto wybrać biżuterię M&M Gold?

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie klientów, dlatego chętnie pomagamy podczas wybierania biżuterii, tak aby w 100% spełniała oczekiwania i idealnie pasowała na daną okazję. Wiemy również, że tak cenny i wyjątkowy prezent wymaga odpowiedniej oprawy. Dlatego też wszystkie kolczyki są pakowane do eleganckiego pudełeczka, które sprawdzi się do przechowywania. Jego wytrzymałość sprawia, że posłuży przez długi czas. Do każdego zamówienia dokładamy stylową torebkę, która podkreśli wyjątkowy charakter prezentu. Na naszą biżuterię udzielamy dożywotniej gwarancji. Jej wysoką jakość potwierdzają certyfikaty wystawione przez Międzynarodowego Eksperta od Diamentów HRD Antwerp.

Więcej
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 24 produktów
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów