Biżuteria Platynowa

Biżuteria Platynowa

Oferujemy Państwu szeroki wybór ręcznie robionej biżuterii wykonanej w platynie przez elitarną grupę jubilerów-artystów. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane projekty. Nowa jakość w biżuterii oraz wyjątkowe wzory wyróżniają naszą firmę. Spełniamy brylantowe marzenia!

Platyna zalicza się do jednych z najbardziej wartościowych...

Oferujemy Państwu szeroki wybór ręcznie robionej biżuterii wykonanej w platynie przez elitarną grupę jubilerów-artystów. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane projekty. Nowa jakość w biżuterii oraz wyjątkowe wzory wyróżniają naszą firmę. Spełniamy brylantowe marzenia!

Platyna zalicza się do jednych z najbardziej wartościowych metali szlachetnych. Biżuteria platynowa to najlepsza propozycja dla osób szukających najwyższej jakości biżuterii. Platyna może stać się doskonałą oprawą dla kamieni szlachetnych, wspaniale komponuje się przede wszystkim z brylantami jak i z kamieniami kolorowymi. To powoduje, że mówi się o niej jako o najbardziej luksusowej biżuterii, która olśniewa od pierwszego wejrzenia i ma wysoką wartość, dlatego też traktowana jest jako lokata kapitału. Oferujemy przede wszystkim biżuterię z brylantami w stylu Art Deco. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Biżuteria platynowa to nasza specjalność. Jeśli poszukujecie Państwo konkretnego wyrobu, zapraszamy do kontaktu, chętnie przygotujemy dla Państwa wyjątkową ofertę. Do zobaczenia w naszym salonie w Warszawie!

Biżuteria platynowa - porcja luksusu dla każdego z nas

Biżuteria wykonana z platyny jest najlepszą opcją, jaką mamy do wyboru spośród wszystkich propozycji jubilerskich dostępnych na rynku. Platyna jest metalem szlachetnym, odkrytym w dość późno, bo dopiero w 1735 roku Kolumbii (ze złota, srebra czy miedzi korzystaliśmy już w czasach starożytnych). Szybko stała się kolejnym surowcem, z którego zaczęto wytwarzać cenne ozdoby. Obok białego złota platyna jest jednym z chętniej wykorzystywanych w jubilerstwie kruszców. Skąd bierze się jej popularność?

Nowy odcień na palcu

Platyna jest bardzo wytrzymała, lecz przede wszystkim ma piękny kolor i wyraźny połysk. Na takim tle znakomicie wypadają praktycznie wszystkie kamienie szlachetne i naturalne; ich barwa się odbija i wygląda na jeszcze wyraźniejszą, a jasny kolor kruszcu nadaje takiej ozdobie szlachetności. Nie bez przyczyny biżuteria platynowa jest obecna na każdym rozdaniu Oscarów, wypierając niemal całkowicie złoto w żółtym odcieniu. Teraz i Ty możesz lśnić blaskiem cennego kruszcu oraz starannie oszlifowanych, certyfikowanych brylantów, gdy tylko zechcesz. To cudowny pomysł na rocznicowy prezent dla małżonki lub na pierścionek na oświadczyny.

Nad jaką ozdobą warto się zastanowić?

Planujesz zakup jakiegoś elementu biżuterii wykonanego z platyny? Dużą popularnością cieszą się kolczyki. Pięknie ozdabiają uszy subtelnym, lecz wyrazistym błyskiem. Jeśli natomiast platynowa biżuteria ma nam służyć jedynie na wielkie wyjścia, warto rozważyć zakup bransoletki. To ponadczasowa ozdoba, której nie sposób przeoczyć; nawet bardzo ozdobna dobrze komponuje się z obrączką lub ulubionym pierścionkiem.

Przejrzyj naszą ofertę dostępną w sklepie internetowym lub zajrzyj do warszawskiego salonu i wybierz biżuterię, której widok już zawsze będzie Cię wprawiał w dobry nastrój.

Więcej
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 187 produktów
Pokazuje 1 - 12 z 187 elementów