Rolex Cosmograph Daytona Rainbow

30 700,00 EUR

Rolex Cosmograph Daytona Rainbow ze stali szlachetnej został specjalnie dopasowany do diamentów na ramionach zegarka. Egzemplarz ten jest wyposażony w niestandardową ramkę z tęczowymi kamieniami szlachetnymi w kształcie bagietki i niestandardową tarczę z diamentowymi znacznikami godzin.

+48511545585

Stan:Bardzo dobry 

Więcej szczegółów

Udostępnij znajomym

     Jubiler Gwiazd

ZAPROJEKTUJ Z NAMI SWOJE MARZENIA

Realizujemy brylantową biżuterię marzeń z projektu naszych klientów! 

CERTYFIKAT I IDEALNE OPAKOWANIE

Każdy wyrób posiada certyfikat Międzynarodowego Eksperta Diamentów HRD Antwerp oraz najwyższej jakości opakowanie.

WYSYŁAMY BRYLANTY NA CAŁY ŚWIAT

Szybka międzynarodowa przesyłka kurierska pięknie zapakowana na prezent.

Rolex po raz pierwszy wprowadził do swoich projektów diamenty i kamienie szlachetne w modelu Zenith Daytona. Dopiero w roku 2000 firma Rolex naprawdę przesunęła artystyczne, eksperymentalne granice modelu Cosmograph Daytona.

Ten konkretny egzemplarz, wysadzany kamieniami szlachetnymi o stopniowanych odcieniach imitujących tęczę, słynie z olśniewającej i żywej ramki. Pasmo kolorów na ramce obejmuje żywą i mocną, głęboką czerwień i powoli przechodzi w fiolet, pomarańcz, szarozielony, zielony, niebieski i wreszcie fioletowy. Nieskazitelne piękno oprawy jest wynikiem idealnie dobranych, czystych i promienistych kolorów kamieni szlachetnych. Płynne połączenie kolorów świadczy o doskonałej jakości wykonania i wyczuciu koloru firmy Rolex. Aby zapewnić wyjątkowo luksusowy wygląd, uchwyty są dodatkowo wysadzane diamentami, aby jeszcze bardziej podkreślić żywe kolory zegarka.

Niezwykle czasochłonna i kosztowna produkcja Rainbow Daytona podnosi zegarek do dzisiejszego statusu kultowego. Zachowany w doskonałym, prawie nienoszonym stanie, niniejszy zegarek objęty jest oryginalną gwarancją. To ekskluzywna szansa na zdobycie jednego z najbardziej niezwykłych i niezwykłych egzemplarzy Daytony we współczesnej produkcji.

MarkaRolex
ModelCosmograph Daytona Rainbow
Referencja116520
Średnica zegarka40mm
MechanizmAutomatyczny
Materiał paska/bransoletyStal szlachetna
StanBardzo dobry
W kompleciePudełko komplet dokumentów, gwarancja
Rok produkcji2008