Rolex Cosmograph Daytona Rainbow

30 700,00 EUR

Rolex Cosmograph Daytona Rainbow ze stali szlachetnej został specjalnie dopasowany do diamentów na ramionach zegarka. Egzemplarz ten jest wyposażony w niestandardową ramkę z tęczowymi kamieniami szlachetnymi w kształcie bagietki i niestandardową tarczę z diamentowymi znacznikami godzin.

+48511545585

Stan:Bardzo dobry 

Więcej szczegółów

Udostępnij znajomym

     Jubiler Gwiazd

TOP POLISH JEWELRY DESIGNER

Pracownia projektów artystycznych Jubilera Gwiazd 

CERTYFIKAT I IDEALNE OPAKOWANIE

Każdy wyrób posiada certyfikat Międzynarodowego Eksperta Diamentów HRD Antwerp oraz najwyższej jakości opakowanie.

DOSTAWA DO KLIENTA CONCIERGE 

Dostawa w idealnym dla Ciebie czasie i miejscu kierowcą klienta VIP.

Rolex po raz pierwszy wprowadził do swoich projektów diamenty i kamienie szlachetne w modelu Zenith Daytona. Dopiero w roku 2000 firma Rolex naprawdę przesunęła artystyczne, eksperymentalne granice modelu Cosmograph Daytona.

Ten konkretny egzemplarz, wysadzany kamieniami szlachetnymi o stopniowanych odcieniach imitujących tęczę, słynie z olśniewającej i żywej ramki. Pasmo kolorów na ramce obejmuje żywą i mocną, głęboką czerwień i powoli przechodzi w fiolet, pomarańcz, szarozielony, zielony, niebieski i wreszcie fioletowy. Nieskazitelne piękno oprawy jest wynikiem idealnie dobranych, czystych i promienistych kolorów kamieni szlachetnych. Płynne połączenie kolorów świadczy o doskonałej jakości wykonania i wyczuciu koloru firmy Rolex. Aby zapewnić wyjątkowo luksusowy wygląd, uchwyty są dodatkowo wysadzane diamentami, aby jeszcze bardziej podkreślić żywe kolory zegarka.

Niezwykle czasochłonna i kosztowna produkcja Rainbow Daytona podnosi zegarek do dzisiejszego statusu kultowego. Zachowany w doskonałym, prawie nienoszonym stanie, niniejszy zegarek objęty jest oryginalną gwarancją. To ekskluzywna szansa na zdobycie jednego z najbardziej niezwykłych i niezwykłych egzemplarzy Daytony we współczesnej produkcji.

MarkaRolex
ModelCosmograph Daytona Rainbow
Referencja116520
Średnica zegarka40mm
MechanizmAutomatyczny
Materiał paska/bransoletyStal szlachetna
StanBardzo dobry
W kompleciePudełko komplet dokumentów, gwarancja
Rok produkcji2008