Pierścionek zaręczynowy Internally Flawless 0.70ct

26 900,00 zł

Idealny pierścionek zaręczynowy z brylantem Internally Flawless

Diament w szlifie brylantowym 0.70ct

Pierścionek dostępny jest w 3 kolorach złota

Międzynarodowy certyfikat GIA, HRD lub IGI

Mniej niż 1% diamentów na świecie osiąga najwyższą kategorię czystości Internally Flawless

Wykonany z materiałów najwyższej jakości oraz według ścisłych procedur marki, co gwarantuje dożywotnią gwarancję

Więcej szczegółów

Udostępnij znajomym

     Jubiler Gwiazd

TOP POLISH JEWELRY DESIGNER

Pracownia projektów artystycznych Jubilera Gwiazd 

CERTYFIKAT I IDEALNE OPAKOWANIE

Każdy wyrób posiada certyfikat Międzynarodowego Eksperta Diamentów HRD Antwerp oraz najwyższej jakości opakowanie.

DOSTAWA DO KLIENTA CONCIERGE 

Dostawa w idealnym dla Ciebie czasie i miejscu kierowcą klienta VIP.

Diament o czystości Internally Flawless (IF) jest jednym z najbardziej cenionych i rzadkich typów diamentów ze względu na swoją wyjątkową jakość. Mniej niż 1% diamentów na świecie osiąga kategorię Internally Flawless. To sprawia, że są one niezwykle rzadkie i pożądane.

Diamenty Internally Flawless są wolne od wszelkich wewnętrznych wad, takich jak inkluzje.

Pierścionek zaręczynowy z brylantem o najwyższej czystości Internally Flawless to prawdziwy symbol elegancji i ponadczasowej miłości. Ten wyjątkowy pierścionek zawiera diament w szlifie brylantowym okrągłym o masie 0.70ct, który charakteryzuje się czystością Internally Flawless, co oznacza, że jest on całkowicie wolny od wewnętrznych defektów. Taki poziom czystości jest rzadkością, co czyni kamień niezwykle cennym, wyjątkowym i pożądanym.

Dostępność pierścionka zaręczynowego w trzech kolorach złota - żółtym, białym i różowym - pozwala na idealne dopasowanie do indywidualnych preferencji i stylu osoby, która go nosić będzie. 

Pierścionek jest wyprodukowany z materiałów najwyższej jakości, z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Proces produkcji jest zgodny ze ścisłymi procedurami marki, co gwarantuje doskonałość wykonania na każdym etapie jego tworzenia. Taka staranność i precyzja w produkcji są gwarancją dożywotniej trwałości i piękna pierścionka, co sprawia, że pierścionek ten nie tylko jest wyjątkowym symbolem miłości, ale również inwestycją w przyszłość.

Dożywotnia gwarancja, która towarzyszy temu pierścionkowi zaręczynowemu, jest dowodem na niezachwianą wiarę w jakość i trwałość produktu. Jest to zarówno obietnica niezmiennego piękna, jak i zapewnienie, że pierścionek zaręczynowy z diamentem Internally Flawless będzie świadkiem i symbolem miłości przez wiele lat.