Złoty sygnet z brylantem D/IF

14 900,00 zł

Złoty sygnet z brylantem D/IF

Sygnet wykonany z wybranego koloru złota

1 brylant o masie ~0.30ct D/IF 3xExcellent

oraz 11 brylantów o łącznej masie ~0.13ct

Zapraszamy do kontaktu z ekspertem MM4MEN pod numerem 515-440-550

Więcej szczegółów

Udostępnij znajomym

     Jubiler Gwiazd

TOP POLISH JEWELRY DESIGNER

Pracownia projektów artystycznych Jubilera Gwiazd 

CERTYFIKAT I IDEALNE OPAKOWANIE

Każdy wyrób posiada certyfikat Międzynarodowego Eksperta Diamentów HRD Antwerp oraz najwyższej jakości opakowanie.

DOSTAWA DO KLIENTA CONCIERGE 

Dostawa w idealnym dla Ciebie czasie i miejscu kierowcą klienta VIP.

Złoty sygnet z brylantem D/IF od MM4MEN to kwintesencja luksusu i wyrafinowanego stylu, idealny dla tych, którzy poszukują ekskluzywności i niepowtarzalności w każdym detalu. Nasz złoty sygnet, dostępny w różnych odcieniach złota, został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy cenią sobie zarówno wysoką jakość wykonania, jak i unikalny design. Centralnym punktem tego niezwykłego złotego sygnetu jest brylant o masie około 0.30ct, klasyfikowany jako D/IF, co świadczy o jego najwyższej czystości i kolorze. Co więcej, brylant ten posiada certyfikat 3xExcellent, co gwarantuje jego doskonałą jakość cięcia, symetrię i polerowanie, dodając złotemu sygnetowi jeszcze więcej blasku i elegancji.

Dodatkowo, złoty sygnet został wzbogacony o 11 drobnych brylantów o łącznej masie około 0.13ct, które subtelnie podkreślają piękno głównego kamienia i dodają całemu sygnetowi wyjątkowego charakteru. Wybór koloru złota, w jakim wykonany jest sygnet, pozwala na dostosowanie go do indywidualnych preferencji oraz stylu klienta, co czyni nasz złoty sygnet jeszcze bardziej osobistym i wyjątkowym.

W MM4MEN rozumiemy, jak ważny jest wybór idealnego sygnetu, dlatego nasi eksperci są zawsze do Państwa dyspozycji, aby udzielić fachowej porady i pomóc w wyborze tego idealnego złotego sygnetu. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 515-440-550, gdzie nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dobrać sygnet, który będzie nie tylko ozdobą, ale również wyrazem indywidualnego stylu i klasy.