M&M GOLD 4 STARS - Złoty pierścionek zaręczynowy z diamentem 1.50ct

52 500,00 zł

-7 400,00 zł

59 900,00 zł brutto

Pierścionek zaręczynowy "4stars™"

W M&M GOLD rozumiemy, że wybór idealnego pierścionka zaręczynowego to osobista i ważna decyzja.

Dlatego zapraszamy Cię do skorzystania z pomocy naszych profesjonalnych doradców diamentowych, którzy pomogą Ci wybrać wielkość oraz parametry centralnego brylantu, tak aby perfekcyjnie odpowiadał Twoim oczekiwaniom i potrzebom.

Więcej szczegółów

Udostępnij znajomym

     Jubiler Gwiazd

TOP POLISH JEWELRY DESIGNER

Pracownia projektów artystycznych Jubilera Gwiazd 

CERTYFIKAT I IDEALNE OPAKOWANIE

Każdy wyrób posiada certyfikat Międzynarodowego Eksperta Diamentów HRD Antwerp oraz najwyższej jakości opakowanie.

DOSTAWA DO KLIENTA CONCIERGE 

Dostawa w idealnym dla Ciebie czasie i miejscu kierowcą klienta VIP.

"M&M GOLD 4 STARS" to niezwykle elegancki złoty pierścionek zaręczynowy, będący kwintesencją wyrafinowania i symboliką wiecznej miłości. Jego design łączy klasyczną elegancję z nutą współczesności, tworząc niepowtarzalny wzór, który olśniewa i fascynuje.

Centralnym punktem tego misternie wykonanego pierścionka jest diament o masie 1.50 karata, który, niczym serce przyszłego związku, bije pełnią blasku. Jego perfekcyjny szlif podkreśla każdy promień światła, tworząc efekt, który przyciąga wzrok i sprawia, że serce bije mocniej. Diament ten, z jego niezrównaną czystością i jasnością, jest nie tylko symbolem nieprzemijającego piękna, ale także metaforą trwałej i niezachwianej miłości.

Obrączka "M&M GOLD 4 STARS", wykonana z najwyższej jakości złota, stanowi idealne tło dla centralnie umieszczonego kamienia. Złoto, symbolizujące czystość, trwałość i wartość, zostało precyzyjnie opracowane, by zapewnić maksymalną wygodę oraz trwałość na lata. Delikatne wykończenie pierścionka, z jego subtelnymi liniami i perfekcyjnym polerowaniem, świadczy o rzemiośle jubilerskim najwyższej próby.

Pierścionek "M&M GOLD 4 STARS" to więcej niż biżuteria – to obietnica wspólnej przyszłości, symbol zobowiązania i głębokiej emocjonalnej więzi. Każdy aspekt jego designu został starannie przemyślany, aby odzwierciedlić indywidualność i unikalność związku, w którym będzie noszony.

W tym pierścionku zawiera się także obietnica jakości i doskonałości. Z jego zakupem dostarczana jest dożywotnia gwarancja, co świadczy o zaufaniu marki do swoich produktów oraz ich niezachwianej jakości. Wybierając "M&M GOLD 4 STARS", wybierasz nie tylko olśniewającą biżuterię, ale także inwestujesz w symbol trwałości i nieustającej miłości.

Ten wyjątkowy pierścionek zaręczynowy jest idealnym wyborem dla tych, którzy pragną uczcić swój wyjątkowy moment w sposób wyjątkowo elegancki i ponadczasowy. "M&M GOLD 4 STARS" to nie tylko hołd dla piękna i miłości, ale także świadectwo rzemiosła, które potrafi uchwycić i wyrazić najbardziej subtelną i głęboką emocję.