Zapraszamy do kontaktu z naszym domem aukcyjnym, przyjmujemy do sprzedaży biżuterię, zegarki, obrazy, antyki, srebra, dzieła sztuki, nieruchomości.
Dom Aukcyjny Panorama 
Centrum Handlowe Panorama
Al.Witosa 31 Warszawa
Telefon 500-545-550
www.domaukcyjnypanorama.pl
JAK SPRZEDAĆ OBIEKT NA AUKCJI:
Sprzedaż w naszym domu aukcyjnym jest niezwykle prosta.
Oto kilka kroków, które musisz wykonać, zanim Twój obiekt trafi na aukcję:
Jeżeli posiadasz jakiś cenny przedmiot, wyślij nam po prostu jego zdjęcie wraz z opisem oraz pełną dokumentacją. Uwzględnij wymiary, wagę, najlepiej sfotografuj przedmiot z kilku stron.
Z naszym biurem skontaktujesz się:
-        drogą elektroniczną na adres: biuro@domaukcyjnypanorama.pl
-        możesz przyjść do nas osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 do Centrum Handlowego Panorama (lokal 122) w Warszawie (po wcześniejszym umówieniu spotkania z ekspertem pod numerem telefonu: 500 545 550)
-        poprzez formularz dostępny na stronie internetowej
-        pocztą tradycyjną (Centrum Handlowe al. Witosa 31, lok 122,  00-710 Warszawa).
Na podstawie fotografii wraz z dokładnym opisem (wymiary, waga, naklejki aukcyjne, informacje o proweniencji) nasi specjaliści bezpłatnie dokonają wstępnej wyceny.
Jeżeli będziemy zainteresowani przyjęciem obiektu, odezwiemy się w terminie do 14 dni, informację zwrotną otrzymasz telefonicznie bądź na adres e-mail.
Poprosimy o dostarczenie obiektu osobiście do naszej siedziby.
Uzgodnimy warunki sprzedaży, a następnie podpiszemy tymczasową umowę przyjęcia do sprzedaży.
Obiekt zostanie poddany dogłębnej analizie przez naszych ekspertów, którzy sprawdzą go pod kątem autentyczności, ocienią stan zachowania i proweniencję. Przyjęty przez nas przedmiot zostanie sfotografowany, dokładnie opisany i umieszczony w katalogu aukcyjnym lub/i stronie internetowej Domu Aukcyjnego Panorama. Minimum 2 tygodnie przed planowaną aukcją pojawi się na wystawie przedaukcyjnej w galerii Domu Aukcyjnego Panorama.
Następnie podpiszemy umowę komisową.
Za sprzedane obiekty zapłatę otrzymasz: gotówką, przelewem bankowym lub przekazem pocztowym do 24 dni roboczych od daty otrzymania przez Dom Aukcyjny Panorama pełnej kwoty sprzedaży obiektu .
Obiekty, które nie znajdą się w naszej ofercie aukcyjnej, aby mogły  jak najszybciej zostać przedstawione klientom, trafią do sprzedaży bezpośredniej w galerii oraz na stronie internetowej www.domaukcyjnypanorama.pl
Dom Aukcyjny zastrzega sobie prawo do wycofania obiektów ze sprzedaży aukcyjnej bez podania przyczyny i nie ponosi z tego tytułu żadnej odpowiedzialności.